szpital

ZDROWIE I DOBRO PACJENTÓW NASZYM CELEM NADRZĘDNYM

Docenili nas

 

W miesiącach styczeń, luty i marzec 2016 roku przeprowadzono w naszym szpitalu kolejną edycję badania satysfakcji pacjenta. Przeprowadzone badanie potwierdziło, że pacjenci bardzo dobrze ocenili nasz szpital i jakość świadczonych przez nas usług. Aż 96,5% ankietowanych wyraża chęć ponownego wyboru naszego Szpitala w razie konieczności leczenia.

 

 

Szpital cieszy się dobrą opinią pacjentów spoza naszego rejonu leczniczego. W 2016 roku z usług szpitala skorzystało 57,7% pacjentów spoza naszego obwodu leczniczego.

 

 

Ranking Rzeczypospolitej ,,Bezpieczny Szpital” 2016

 

 

W 2016 roku wzięliśmy udział w XIII edycji Rankingu Rzeczypospolitej "Bezpieczny Szpital". W tym roku Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu zajął 58 miejsce w "Złotej setce" szpitali w Polsce. Ilość punktów wahała się od 763 do 918 punktów maksymalnie. Nasz szpital zdobył 812 punktów. Ocenie podlegały różne obszary funkcjonowania szpitala. Z pewnością zbliżająca się modernizacja szpitala przyczyni się do poprawy jakości świadczonych usług a tym samym zajęcia jeszcze wyższej pozycji w kolejnym rankingu.