szpital

ZDROWIE I DOBRO PACJENTÓW NASZYM CELEM NADRZĘDNYM

Punkty Handlowe i Usługowe

Kawiarnia "Atelier" - znajduje się na I p., oferuje przekąski, dania zimne i gorące, zestawy obiadowe, ciasta i ciastka oraz zapiekanki i hamburgery. W menu m.in: pierogi, krokiety, gołąbki, szaszłyki, naleśniki, barszcz czerwony, kapuśniak, flaki; oraz na zimno: śledzie, ryba po grecku, kilka rodzajów sałatek.

 

 

 

 

 

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00,

soboty: 9.00 - 13.00,

niedziele i święta: 11.00 - 16.00

 

Sklep Medyczny Lemar - usytuowany na parterze obok RTG- oferuje szeroką paletę produktów dla osób starszych, niepełnosprawnych, kontuzjowanych, sportowców i lekarzy. Posiadamy w sprzedaży artykuły wellness, które poprawiają komfort życia każdego klienta. Ofertę uzupełniają środki do czyszczenia i dezynfekcji, narzędzia chirurgiczne, stetoskopy, odzież i obuwie medyczne, jednorazowe środki ochronne, ciśnieniomierze, fartuchy, glukometry, laski, kule, wózki inwalidzkie, sprzęt stomijny, pieluchomajtki, podkłady higieniczne, urządzenia rehabilitacyjne, artykuły ortopedyczne, a także dowolny sprzęt na zamówienie. Sklepy korzystają z transportu hurtowni. Dostawa do odbiorcy jest bezpłatna i zazwyczaj klient otrzymuje zamówiony towar w przeciągu 24 godzin. Nasz fachowy personel chętnie doradzi we właściwym wyborze artykułów. Realizujemy wnioski NFZ. Serdecznie zapraszamy.

Godziny otwarcia: 8-17 od poniedziałku do piątku. 

Telefon: tel.  89 526-58-85
 

e-maila: sklep.biskupiec@lemar.olsztyn.pl 

strony www: www.lemar.olsztyn.pl

 

Biblioteka - mieści się na niskim parterze (dojście oznakowane strzałkami). Dostarczanie książek i czasopism dla pacjentów bezpośrednio do oddziałów - poniedziałki i piątki.

Godziny otwarcia:

wtorek:    11.30 - 14.30
środa:      11.30 - 13.00
czwartek: 11.30 - 14.30

 

Fryzjer - mieści się w pokoju 38 na parterze, w holu poradni

Godziny otwarcia:

poniedziałek - piątek  8.00 - 16.00
sobota 9.00 - 13.0