szpital

ZDROWIE I DOBRO PACJENTÓW NASZYM CELEM NADRZĘDNYM

Laboratorium Medyczne

Laboratorium Medyczne znajduje się na parterze budynku szpitala. Jest czynne całą dobę. Świadczy usługi dla pacjentów szpitalnych i ambulatoryjnych. Do wykonania badania wymagane jest skierowanie lekarskie. Pacjenci mogą wykonać badanie bez skierowania za odpłatnością.

Kierownik Laboratorium: Małgorzata Miller (p.o. kierownika) -  specjalista Laboratoryjna diagnostyka medyczna.

Kontakt telefoniczny:

Analityka -  89/715 6269
Bakteriologia - 89/715 6228
Serologia - 89/715 6316

Oferujemy wykonywanie badań na sprzęcie diagnostycznym najwyższej jakości przez wykwalifikowaną kadrę o wieloletnim doświadczeniu.

Oddajemy do Państwa dyspozycji bogatą ofertę badań diagnostycznych. Stawiamy na wysoka jakość naszych usług. Potwierdzeniem wiarygodności uzyskanych przez nas wyników jest uzyskanie certyfikatów  w krajowych i międzynarodowych programach zewnątrz laboratoryjnych kontroli jakości. Prowadzimy także system kontroli wewnątrzlaboratoryjnej dla wszystkich typów badań wykonywanych w Laboratorium.

Badania laboratoryjne dostarczają ważnych informacji o stanie zdrowia. Bardzo istotną rolę ma wcześniejsze przygotowanie się do nich. Pełną informację na ten temat można uzyskać w Laboratorium.

Na badania najlepiej zgłosić się rano ,, na czczo” w godz. 7:00 – 9:00, gdyż jest to najlepszy czas do pobrania próbek biologicznych. Rytm dobowy składników materiału biologicznego, wysiłek fizyczny i psychiczny, spożywane pokarmy i napoje, leki mogą mieć niekorzystny wpływ na prawidłowe oznaczenie parametrów. Istnieje kilka wyjątków od tej reguły, ale powinny być one wskazane przez lekarza.

ZAPRASZAMY DO KORZYSTANIA Z NASZCH USŁUG

 

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną po odbiór wyników

laboratoryjnych proszę zgłaszać się w dni robocze od 7:00 do 14:30

Poproś o login i hasło do swojego konta aby sprawdzić wyniki na stronie internetowej

www.laboratorium.szpital-biskupiec.pl