NABÓR NA STANOWISKO KIEROWNIKA LOABORATORIUM

Nabór na stanowisko Kierownika Laboratorium

Szpital Powiatowy im. Jana Mikulicza w Biskupcu posiada wolny wakat dla diagnosty laboratoryjnego na stanowisko Kierownika Laboratorium.
Forma zatrudnienia i warunki wynagradzania do indywidualnego uzgodnienia – uzależnione od kwalifikacji oraz doświadczenia zawodowego.
Od kandydata na stanowisko kierownika laboratorium oczekujemy kwalifikacji zgodnych z przepisami prawa dla tego stanowiska tj. diagnosta laboratoryjny ze specjalizacją
z laboratoryjnej diagnostyki medycznej oraz uprawnieniami do wykonywania
i autoryzacji badań immunohematologicznych.
Oferujemy dodatkowo udział w szkoleniach, kursach, sympozjach, udział
w konferencjach, możliwość zdobywania wiedzy dzięki stosowaniu nowoczesnych metod pracy możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji, samodzielność i pracę w szpitalu, świadczącym usługi na wysokim poziomie, możliwość pracy w doświadczonym zespole.
Informacje uzyskać można od Dyrektora Szpitala tel. (89) 715 6207 lub Sekcji Spraw Pracowniczych i Socjalnych tel. (89) 715 6213, e-mail: info@szpital-biskupiec.pl .pl lub kadry@szpital-biskupiec.pl